Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím

Kto sme

Spoločnosť Dinex, s.r.o. je rodinnou firmou, ktorá úspešne pôsobí v drevospracujúcom priemysle na slovenskom aj zahraničnom trhu už od roku 2000. Činnosť spoločnosti je rozdelená do dvoch výrobných programov. Jeden výrobný program sa venuje výrobe exkluzívneho nábytku z masívneho dreva a druhý na výrobu a výstavbu energeticky úsporných montovaných drevostavieb doma aj v zahraničí.

Skúsenosť a kvalita

Počas svojej 13 ročnej pôsobnosti si spoločnosť vybudovala dokonalé zázemie, potrebné pre výrobu nábytku a drevostavieb. Firma disponuje vlastnými výrobnými halami a kompletným technologickým vybavením od píly, cez sušiarne dreva až po kompletné vybavenie dielní pre výrobu nábytku a drevostavieb.

V roku 2012 spoločnosť investovala do výstavby FVE, z ktorej získava až 40 % elektrickej energie potrebnej na výrobu z obnoviteľných zdrojov.

Kvalifikovaný personál

Za všetkým stojí tím vysokokvalifikovaných pracovníkov, ktorí sa zameriavajú na kvalitu vyrábaného nábytku a drevostavieb. Spoločnosť zamestnáva cca 30 zamestnancov a spolupracuje so spoľahlivými a renomovanými dodávateľmi materiálov a služieb.

Pri výstavbe Vášho domu Vám poskytneme okrem individuálneho prístupu aj ďalšie služby ako výber vhodného projektu, poradenstvo pri výbere pozemku, pomoc pri vybavovaní stavebného povolenia ako aj sprostredkovanie najvýhodnejšieho financovania Vášho bývania.