Presunúť na hlavný obsah

O nás

Sme rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí v drevospracujúcom priemysle na slovenskom aj zahraničnom trhu už od roku 2000.

Činnosť spoločnosti je rozdelená do dvoch výrobných programov. Prvý sa venuje výrobe exkluzívneho nábytku a dverí z masívneho dreva i laminovaného nábytku.Druhý je zameraný na výrobu a výstavbu energeticky úsporných montovaných drevostavieb doma aj v zahraničí.

Naše poslanie

Máme radi tradičné remeslo s drevom. Páči sa nám prejavenie zručností a vieme, že tomu rozumieme. Robíme to celý život.

Chceme byť pri tom ako si ľudia splnia sny o peknom bývaní. Zdokonalujeme sa vo výstavbe, používame najlepšie materiály a aj preto sme vytvorili technologicky postavenú firmu na spracovanie dreva, počnúc píly cez sušenie, a získali uzatvorený cyklus.

Drevo

Naše zásady a hodnoty,
ktorými sa riadime

Komplexná firma s komplexnými službami

Od domu po nábytok na mieru

Veci riešime do detailu, servis robíme promptne

Materiál použitý ako má byť

Vyrobené v suchu z panelov zo suchého vlastného reziva

Dodržanie postupu pri spracovaní dreva

Dodržanie výrobnej dokumentácie

Kontrola výroby, medzistupne výroby v rámci certifikácie

Zázemie

Počas svojej 17 ročnej pôsobnosti si spoločnosť vybudovala dokonalé zázemie, potrebné pre výrobu nábytku a drevostavieb. Firma disponuje vlastnými výrobnými halami a kompletným technologickým vybavením od píly, cez sušiarne dreva až po kompletné vybavenie dielní pre výrobu nábytku a drevostavieb.

Investície

V roku 2012 spoločnosť investovala do výstavby FVE, z ktorej získava až 40 % elektrickej energie potrebnej na výrobu z obnoviteľných zdrojov. Za všetkým stojí tím vysokokvalifikovaných pracovníkov, ktorí sa zameriavajú na kvalitu vyrábaného nábytku a drevostavieb.

Starostlivosť

Pri výstavbe Vášho domu Vám poskytneme okrem individuálneho prístupu aj ďalšie služby ako výber vhodného projektu, poradenstvo pri výbere pozemku, pomoc pri vybavovaní stavebného povolenia ako aj sprostredkovanie najvýhodnejšieho financovania Vášho bývania.

Ľudia

Za všetkým stojí tím vysokokvalifikovaných pracovníkov, ktorí sa zameriavajú na kvalitu vyrábaného nábytku a drevostavieb. Spoločnosť zamestnáva cca 20 zamestnancov a spolupracuje so spoľahlivými a renomovanými dodávateľmi materiálov a služieb.

Certifikát nemennosti podstatných parametrov jednotlivých stavebných konštrukcií.

Sme držiteľom SK Certifikátu o nemennosti parametrov podstatných vlastností stavebného výrobku. Certifikát sa vzťahuje na drevené rámové prefabrikované stavebné zostavy.